Trwa ładowanie...
d29e9ft
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
policja

Policjanci piszą list do premiera. Sprzeciwiają się cięciom

Ich zdaniem, z powodu cięć w budżecie jest coraz mniej funkcjonariuszy, a Polacy coraz dłużej muszą czekać na ich pomoc - pisze gazeta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci piszą list do premiera. Sprzeciwiają się cięciom
(PAP)
d29e9ft

Funkcjonariusze skrzyknęli się na Internetowym Forum Policyjnym, opracowali treść listu i protestują przeciw oszczędnościom - informuje "Rzeczpospolita".

Akcja ruszyła w poniedziałek. Nie wiadomo, ile osób napisało do premiera, bo każdy robi to indywidualnie.

Autorzy listu zauważają, że "prowadzone na szeroką skalę cięcia i oszczędności w sferze budżetowej - pod hasłem ratowania finansów publicznych - uderzą nie tylko w określoną warstwę społeczną, ale co gorsze, wpłyną na osłabienie bezpieczeństwa obywateli". Ich zdaniem z powodu cięć w budżecie jest coraz mniej funkcjonariuszy, a Polacy coraz dłużej muszą czekać na ich pomoc - pisze gazeta.

d29e9ft

Podziel się opinią

Share

d29e9ft

d29e9ft