Trwa ładowanie...
d1bmgi0
d1bmgi0

Polnord wprowadza do sprzedaży 124 mieszkania na osiedlu Brzozowy Zakątek

Warszawa, 10.05.2016 (ISBnews) - Polnord wprowadzi 14 maja do realizacji i sprzedaży nowy budynek na osiedlu Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie, podała spółka. W czteropiętrowym budynku znajdą się 124 mieszkania o powierzchniach od 33 do 109 m2 dostępne w programie MdM. Mieszkańcy odbiorą klucze do lokali do końca 2017 roku, podano także.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1bmgi0

"W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w drugim budynku Brzozowego Zakątka" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

W nowym, czteropiętrowym budynku A2 osiedla powstaną 124 funkcjonalne i słoneczne mieszkania o dwustronnej ekspozycji, zapewniającej dobre doświetlenie, podano także.

"Projekt osiedla przygotowała pracownia architektoniczna Grupa 5 Architekci, generalne wykonawstwo budynku A2 deweloper zlecił spółce Budimex" - czytamy w komunikacie.

Brzozowy Zakątek będzie realizowany w trzech etapach, w których łącznie powstanie 335 lokali. W pierwszym budynku, który zostanie oddany do użytku w 2017 roku, Polnord zaprojektował 124 funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 28 do 133 m2. Spółka w marcu poinformowała, że w I etapie sprzedana została ponad połowa mieszkań.
Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d1bmgi0

Podziel się opinią

Share

d1bmgi0

d1bmgi0