Trwa ładowanie...
d7v1isi
25-11-2014 11:18

Polnord wprowadzi do sprzedaży 143 mieszkania w Śródmieściu Wilanów w Warszawie

Warszawa, 25.11.2014 (ISBnews) - Polnord wprowadzi do sprzedaży 143 mieszkania w ramach Budynku E, stanowiącego piąty i ostatni etap inwestycji Śródmieście Wilanów, podała spółka. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2017 rok.

Share
d7v1isi

"Jesteśmy przekonani, że nasz najnowszy projekt spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących mieszkań na kameralnym osiedlu w Miasteczku Wilanów. Oferujemy klientom elegancki, minimalistyczny budynek, wyposażony we wszystkie udogodnienia, a do tego atrakcyjne rozkłady mieszkań i dodatkowe pakiety umożliwiające wykończenie lokali pod klucz" - powiedział wiceprezes Tomasz Sznajder, cytowany w komunikacie.

W Budynku E znajdą się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, o metrażach od 32 do 94 m2. Deweloper zadbał o duży wybór najbardziej poszukiwanych na rynku wielopokojowych mieszkań o niewielkiej powierzchni: 2 pokoje są dostępne już od 33 m2, 3 pokoje - od 47 m2, 4 pokoje - od 65 m2, podano również.
Osiedle położone jest w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego w Miasteczku Wilanów.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego, od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i we Wrocławiu.

(ISBnews)

d7v1isi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7v1isi
d7v1isi