Trwa ładowanie...
d33nndg
15-02-2017 10:27

Polnord wprowadził do oferty 153 mieszkania na nowym osiedlu w Gdańsku

Warszawa, 15.02.2017 (ISBnews) - Polnord wprowadził do sprzedaży 153 mieszkania na nowym osiedlu Fotoplastykon w Gdańsku, poinformowała spółka. W pierwszym etapie inwestycji powstaną 3 4-piętrowe budynki, a ich oddanie do użytku planowane jest na III kwartał 2018 r., podano również.

d33nndg
d33nndg

"Nowa inwestycja Polnordu została zaprojektowana tak, aby wpisać się w strefę ciszy i komfortu południowego Gdańska. Inaugurując w ten sposób nowy rok, przygotowujemy już do realizacji kolejne zaplanowane projekty, które łącznie w 2017 r. wprowadzą do oferty Polnordu ok. 1500 lokali. Zgodnie z przyjętą strategią, skoncentrujemy się na rynku trójmiejskim i warszawskim, korzystając z ciekawych okazji rozszerzenia banku ziemi, tak jak miało to miejsce na początku lutego, kiedy to Spółka zawarła przedwstępną umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Gdańsku" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

W budynkach zaprojektowano funkcjonalne mieszkania od kawalerek po 4-pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach, sięgających od 29 do 104 m2. Ceny zaczynać się będą już od 4550 zł za m2, podano również.
"Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska - Rębowie" - czytamy w komunikacie.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d33nndg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33nndg