Trwa ładowanie...

Polski Bus dojedzie do pięciu nowych miast

Pięć nowych miast pojawi się w siatce połączeń Polskiego Busa. PolskiBus nawiązał współpracę partnerską z AlbatrosBUS.

Share
Polski Bus dojedzie do pięciu nowych miastŹródło: WP.PL, fot: Ziggi 2011/wikimedia/CC BY 3.0
d41ck52

Pięć nowych miast pojawi się w siatce połączeń Polskiego Busa. Polski Bus nawiązał współpracę partnerską z AlbatrosBUS, dzięki czemu od 5 sierpnia w ofercie przewoźnika przybędzie pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie.

Dzięki tej współpracy pasażerowie z Warszawy będą mogli podróżować do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa. - Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy, m.in. z Lublina. Jestem przekonany, że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem – mówi cytowany w komunikacie przewoźnika Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w PolskiBus.com.

Polski Bus obsługuje 19 tras i jeździ do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Łomży, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Obsługuje także siedem europejskich kierunków, takich jak Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.

Od czerwca 2011 r. Polski Bus przewiózł ponad 18 milionów pasażerów.

d41ck52
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ck52
d41ck52