Trwa ładowanie...

Polski Bus otwiera połączenia z Ukrainą. Mieszkańcy 18 miast pojadą m.in. do Lwowa

Przejazdy do Lwowa i 6 innych punktów na mapie Ukrainy - to oferta, którą dla swoich klientów przygotował Polski Bus. Z codziennych kursów w ramach dwóch nowych linii skorzystają mieszkańcy 18 polskich miast.

Polski Bus otwiera połączenia z Ukrainą. Mieszkańcy 18 miast pojadą m.in. do LwowaŹródło: WP.PL, fot: Ziggi 2011/wikimedia/CC BY 3.0
d2dm0nu
d2dm0nu

Połączenia z 7 punktami na mapie Ukrainy - to oferta, którą dla swoich klientów przygotował Polski Bus. Z codziennych kursów w ramach dwóch nowych linii skorzystają mieszkańcy 18 polskich miast. W podróż na wschód wybiorą się już od 21 października. Za przejazd z Poznania do Lwowa zapłacą na razie ok. 140 złotych. Bilety są dostępne na stronie internetowej przewoźnika.

- Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym, jak i edukacyjnym. Jesteśmy przekonani, że ta nowość stanie się kolejnym hitem na naszej platformie integrującej krajowych i międzynarodowych przewoźników autokarowych! - zapewnia Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Rozbudowa oferty jest efektem współpracy z przewoźnikiem Ideal Travel. Połączenia będą obsługiwane przez autokary firmy partnerskiej oraz ukraińskiej Fortuna Reisen. Większość z nich jest wyposażona w klimatyzację, bezprzewodowy internet, toalety i gniazdka elektryczne. Informacje dotyczące rozkładu znajdą się na przodzie pojazdów.

Przygotowane trasy będą przebiegać następująco:

d2dm0nu

U1 Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce

U2 Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lwów - Tarnopol – Winnica – Chmielnik – Chersoń

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład autobusów na podstawie wydrukowanego e-biletu PolskiBus.com, przesłanego w wiadomości e-mail wraz z numerem rezerwacji. Każda osoba powinna mieć ze sobą także ważny paszport oraz odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy. W trakcie podróży będzie obowiązywał regulamin przewozów Ideal Travel, dostępny na stronie internetowej.

Ideal Travel dołącza do grona partnerów, do którego należą także: BP Tour, FlixBus, Arriva, Żak Express, AlbatrosBus, Garden Service i Mobilis. Przewoźnik PolskiBus.com jest obecny na polskim rynku od czerwca 2011 roku. W tym momencie, obsługuje 18 lokalnych tras, w ramach których dociera do 26 polskich miast (m.in. do Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Opola, Poznania, Radomia, Torunia, Wrocławia czy Zakopanego). Współpraca z partnerami pozwala poszerzyć ofertę także o wyjazdy zagraniczne. Na pokładzie czerwonych autobusów pasażerowie mogą dojechać m.in. do Amsterdamu, Zurychu czy Dusseldorfu.

d2dm0nu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dm0nu