Trwa ładowanie...
d7ucmbz

Próchnik miał wstępnie 282 tys. zł zysku netto w 2016 r.

Warszawa, 03.04.2017 (ISBnews) - Uzyskany w 2016 r. szacowany wynik finansowy netto Próchnika wynosi 282 tys zł, poinformowała spółka.

Share
d7ucmbz

Szacunek został podany do wiadomości w związku z zakończeniem prac związanych z przygotowaniem wstępnego sprawozdania finansowego za rok 2016 a w szczególności rozliczeniem produkcji, analizą i oszacowaniem odpisów aktualizujących wartość zapasów, podano w komunikacie.

"Wstępne sprawozdanie finansowe zawierające ww. wynik zostanie następnie przekazane do biegłego rewidenta, jednak w ocenie zarządu należy oczekiwać iż w zakresie wyniku finansowego nie ulegnie ono znaczącej zmianie. Zarząd podjął decyzję o publikacji z uwagi na potencjalną znaczną niezgodność szacunkowych danych finansowych z szacowaniem rynku" - czytamy też w komunikacie.

Próchnik S.A. jest spółką handlową z branży odzieżowej, zlecającą produkcję projektowanych przez siebie kolekcji firmom zewnętrznym. Specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej. Spółka jest notowana na GPW od pierwszej sesji giełdowej (16 kwietnia 1991 r.).

(ISBnews)

d7ucmbz

Podziel się opinią

Share
d7ucmbz
d7ucmbz