Trwa ładowanie...

Przerwy techniczne w bankach. Sprawdź, czy zaopatrzyć się w gotówkę

W weekend nie będzie można korzystać z niektórych usług bankowych. Sprawdź, na kiedy przerwę technologiczną zaplanował twój bank.

Share
Przerwy techniczne w bankach. Sprawdź, czy zaopatrzyć się w gotówkęŹródło: Fotolia
d3guspk

Eurobank rozpocznie prace serwisowe już w piątek. Od godz. 23.35 do 3.00 w sobotę nie działać będzie serwis eurobank online oraz aplikacja mobilna. Dłuższą przerwę planuje BGŻ BNP Paribas - rozpocznie się w piątek o 22.00 i potrwa 10 godzin. W tym czasie też nie będzie można korzystać z bankowości internetowej i mobilnej

Od 22.30 do 23.59 w piątek klienci Banku Zachodniego WBK nie będą mogli korzystać z BLIK ani dokonywać przelewów natychmiastowych BlueCash, Express Elixir i Przelew 24. Bank zapewnia, że karty będą działać, natomiast przelewy zlecone w piątek w godzinach 22.30-23.59 będą przekazane do realizacji w sobotę po godzinie 12.00. Natomiast od północy do sobotniego południa niedostępna będzie bankowość mobilna i internetowa BZ WBK.

Zobacz też: To będzie rewolucja. W każdym banku założymy darmowe konto

ING Banku Śląskim planuje prace na sobotę. Od 4 do 22 niedostępny będzie moduł Makler oraz aplikacja ING Makler Mobile. Od północy do 9.00 w sobotę wyłączona będzie bankowość elektroniczna w Idea Banku (bankowość elektroniczna Idea Cloud przestanie działać godzinę wcześniej).

d3guspk

Jeśli jesteś klientem mBanku, lepiej nie planuj żadnych transakcji w nocy z soboty na niedzielę. Od 2.00 do 6.30 nie wypłacisz i nie wpłacisz gotówki ani nie zapłacisz kartą.
- W godzinach 01.30 - 08.00 nie złożysz wniosku, a pomiędzy 02.00 a 07.30 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej oraz nie zalogujesz się na swoje konto w internecie - informuje mBank. Poza tym dzwoniąc na mLinię oraz kontaktując się za pośrednictwem Eksperta online będzie można uzyskać informacje o ofercie banku, jednak nie uda się zrealizować operacji.
Bardzo podobne utrudnienia czekają klientów Orange Finanse - nie wypłacą pieniędzy, nie skorzystają z wpłatomatu ani nie zapłacą kartą między 2.00 a 6.30 w niedzielę. Od 2.00 do 7.30 nie skorzystają też z bankowości mobilnej ani nie zalogują się na swoje konto w internecie.

Utrudnienia dotkną też klientów Banku Millennium. W niedzielę rano - między 1.00 a 4.00 - nie będą mogli skorzystać z systemu Millenet, aplikacji mobilnej, płatności BLIK ani też wpłacić i wypłacić pieniędzy.

d3guspk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3guspk
d3guspk