Trwa ładowanie...
d350eb5
29-09-2016 09:52

QubicGames ma wydać gry chińskiego Circle Entertainment w Europie i USA

Warszawa, 29.09.2016 (ISBnews) - Debiutujący dziś na NewConnect QubicGames uzgodnił warunki współpracy z firmą Circle Entertainment Limited z siedzibą w Szanghaju w Chinach, dotyczące wydawania przez QubicGames gier Circle Entertainment w Europie oraz Ameryce Północnej bezpośrednio przy współpracy z Sony i Microsoft oraz podpisanie finalnej umowy nie później niż 31 października, wynika z komunikatu QubicGames.

d350eb5
d350eb5

"Współpraca obu firm zakłada wydanie przez QubicGames 10 gier dostarczonych przez Circle Entertainment do końca 2017 roku, w tym także ich promocję na platformach Sony PlayStation 4, PS Vita oraz Microsoft Xbox One" - czytamy w komunikacie.

W ramach ustalonej współpracy obie strony potwierdziły i rozpoczęły prace nad dwoma tytułami: "Mr. Pumpkin Adventure", który zostanie wydany na konsole PS4 oraz PS Vita, a także gra "Koi" na platformę PS Vita, podano również.

"W zamian za licencję na wydawanie gier Circle Entertainment otrzyma wynagrodzenie w postaci Revenue Share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry) rozliczanego kwartalnie" - czytamy dalej.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac.

(ISBnews)

d350eb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d350eb5