Trwa ładowanie...
d11hzwy
d11hzwy

Radpol może opracować nową strategię do końca roku

Warszawa, 10.05.2016 (ISBnews) - Radpol jest w trakcie ustaleń dotyczących nowej strategii i może być gotowy do przedstawienia jej pod koniec roku, poinformował prezes Marcin Kowalczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d11hzwy

"Temat strategii jest w gronie zarządu dyskutowany regularnie. Mamy mnóstwo znaków zapytania" - powiedział Kowalczyk podczas konferencji prasowej.

Jego zdaniem, w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy spółka będzie pracować nad m.in. konsolidacją kosztową, dostosowaniem przedsiębiorstwa do mniejszej skali działalności, usprawnianiem zarządzania kapitałem obrotowym. W toku tych prac trwać będzie opracowywanie strategii.

"[Termin publikacji] musimy ustalić z radą nadzorczą, ale myślę, że koniec roku to jest dobry moment" - dodał prezes.

d11hzwy

Grupa Radpol to wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Kluczowymi odbiorcami produktów grupy są takie sektory jak energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, kolejnictwo czy motoryzacja. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)

d11hzwy

Podziel się opinią

Share

d11hzwy

d11hzwy