Trwa ładowanie...
d43xdm0

Rank Progress tworzy joint venture z Waste to Energy Canada ws. zakładów utylizacji odpadów

31.01. Warszawa (PAP) - Rank Progress podpisał umowę joint venture z Waste to Energy Canada Inc. w sprawie współpracy przy budowy zakładów utylizacji odpadów na terenie Polski i...

Share
d43xdm0

31.01. Warszawa (PAP) - Rank Progress podpisał umowę joint venture z Waste to Energy Canada Inc. w sprawie współpracy przy budowy zakładów utylizacji odpadów na terenie Polski i Chorwacji - poinformował Rank Progress w komunikacie.

"Do realizacji każdego z obiektów powoływana będzie spółka celowa. Strony umowy joint venture będą świadczyły tym podmiotom usługi związane z procedurami administracyjnymi, projektowaniem, wykonawstwem, zarządzaniem, technologią i know-how z zakresu zarządzania i utylizacji odpadów, każda w ramach swoich kompetencji. Nad grupą spółek celowych czuwać będzie spółka holdingowa, której celem będzie komercjalizacja i promocja technologii WtEC, kierowanie realizacją poszczególnych projektów oraz udostępnianie licencji na technologię innym zainteresowanym" - napisano w komunikacie prasowym spółki.

WtEC dostarcza technologie i rozwiązania wykorzystywane w utylizacji odpadów komunalnych i przemysłowych, w ramach których odpady są przetwarzane do postaci popiołu oraz energii cieplnej i elektrycznej. (PAP)

pel/ asa/

d43xdm0

Podziel się opinią

Share
d43xdm0
d43xdm0