Trwa ładowanie...
d3vkewk

RN PHO ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu

Warszawa, 19.07.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Obronnego (PHO) wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko przesa zarządu spółki - pisemne zgłoszenia kandydatów powinny wpływać do 3 sierpnia br., wynika z ogłoszenia spółki opublikowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP). 

Share
d3vkewk

"Z kandydatami, których zgłoszenia dopuszczone do dalszego postępowania kwalifikacyjnego, przeprowadzone zostaną rozmowy od dnia 5 sierpnia w siedzibie spółki w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

PHO sp. z o.o. jest spółką z 40 letnim doświadczeniem w branży obronnej oraz w handlu uzbrojeniem i sprzętem wojskowym. Do 2014 r. Polski Holding Obronny (d. Grupa Bumar) był grupą kapitałową łącząca ponad 20 spółek polskiego przemysłu obronnego w Polsce i za granicą, a tym samym największym producentem i dostawcą uzbrojenia w Polsce.

20 spółek należących do PHO w 2014 roku zostało skonsolidowanych pod szyldem powołanej przez rząd RP Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Obecnie PHO jest 33% udziałowcem Polskiej Grupy Zbrojeniowej - narodowego koncernu przemysłu obronnego skupiającego ponad 30 firm i 19 tys. zatrudnionych pracowników.

(ISBnews)

d3vkewk

Podziel się opinią

Share
d3vkewk
d3vkewk