Trwa ładowanie...
d23mbvl

Robyg ma pozwolenie na kolejny etap osiedla Lawendowe Wzgórza z 70 mieszkaniami

Warszawa, 14.07.2016 (ISBnews) - Robyg otrzymał pozwolenie na budowę 70 lokali mieszkalnych wraz z infrastrukturą - w ramach obiektu C15/1 osiedla Lawendowe Wzgórza w Gdańsku, poinformowała spółka. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych to III kwartał 2016 roku, natomiast ukończenie inwestycji spodziewane jest w IV kwartale 2017 roku, podano także.

Share
d23mbvl

"Inwestycja Lawendowe Wzgórza to kolejny projekt, po Słonecznej Morenie, który w ostatnim czasie otrzymał pozwolenie na budowę. Spółka realizuje kolejne etapy osiedli w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku i popyt na lokale mieszkaniowe, który utrzymuje się na wysokim poziomie, m.in. ze względu na stały dopływ ludności do miast. Robyg dostosowuje uruchamianie nowych inwestycji do aktualnego zainteresowania i preferencji lokalizacyjnych kupujących, jednocześnie skupiając się na idei tworzenia przestrzeni miejskich" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Cały projekt zakłada wybudowanie łącznie ok. 3 500 mieszkań o powierzchni ok. 2 874 m2, podano także.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2015 roku wyniosła 2 333 lokale.

(ISBnews)

d23mbvl

Podziel się opinią

Share
d23mbvl
d23mbvl