Trwa ładowanie...
dp57iq5

Ronson sprzedał do tej pory ponad 90% ze 146 lokali w III etapie Verdis

Warszawa, 13.04.2015 (ISBnews) - Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie III etapu Verdis w Warszawie. W chwili ukończenia inwestycji sprzedanych było 136 ze 146 oferowanych lokali, podała spółka.

Share
dp57iq5

"Sprzedaż niemal wszystkich mieszkań w Verdis III jeszcze przed oddaniem projektu do użytkowania potwierdza dobre dopasowanie naszej oferty do aktualnych potrzeb rynku. Wola to obecnie dzielnica numer jeden wśród szukających nowego mieszkania w stolicy. My również stawiamy na tę lokalizację - oprócz Verdis realizujemy tu dwa inne projekty: Espresso przy ul. Jana Kazimierza oraz nowy projekt City Link przy ul. Wolskiej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Dzięki uzyskanemu pozwoleniu na użytkowanie Ronson rozpoczął już przekazywanie lokali ich nabywcom.

?Przewidywane jest przekazanie prawie wszystkich lokali z trzeciego etapu Verdis jeszcze w drugim kwartale 2015 r., co powinno korzystnie przełożyć się na wyniki finansowe spółki w tym okresie" - czytamy dalej.

dp57iq5

Spółka przypomina, że czwarty i ostatni etap projektu Verdis znajduje się jeszcze w budowie, której zakończenie planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. Na całym osiedlu (we wszystkich czterech etapach obejmujących łącznie ponad 440 lokali) do kupienia pozostało 40 lokali o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2. Ich ceny zaczynają się od 6900 zł brutto za m2.
Za projekt architektoniczny Verdis III odpowiada pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Karmar.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2014 r. sprzedał 711 mieszkań, tj. o 24% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

dp57iq5

Podziel się opinią

Share
dp57iq5
dp57iq5