Trwa ładowanie...
d4gfr7q

RPP II kadencji spotka się z obecną Radą w sprawie założeń pol. pieniężnej - Filar

08.09. Warszawa (PAP) - Rada Polityki Pieniężnej II kadencji spotka się z obecną Radą w sprawie omówienia kwestii metodologicznych, dotyczących założeń polityki pieniężnej -...

d4gfr7q
d4gfr7q

08.09. Warszawa (PAP) - Rada Polityki Pieniężnej II kadencji spotka się z obecną Radą w sprawie omówienia kwestii metodologicznych, dotyczących założeń polityki pieniężnej - poinformował Dariusz Filar, były członek RPP.

Filar, pytany w radiu PiN, o to czego będzie dotyczyło środowe przedpołudniowe spotkanie poprzedniej Rady Polityki Pieniężnej z obecną, odpowiedział: "to jest seminarium naukowe organizowane przez NBP, na którym rzeczywiście stara i nowa Rada się spotka. Tematem tego seminarium jest proces przygotowywania założeń polityki pieniężnej".

"To seminarium ma za zadanie skupić się na kwestiach metodologicznych (...). Sądzę, że teraz koledzy z nowej Rady chcieliby zaznaczyć swój etap odpowiedzialności za politykę pieniężną, więc pewnie chcą dokonać jakichś modyfikacji w tym modelu założeń. Jesteśmy gotowi podzielić się naszymi doświadczeniami" - dodał.(PAP)

jba/ asa/

d4gfr7q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gfr7q