Trwa ładowanie...
dsgmv1m
dsgmv1m

Rząd zajmie się założeniami do reformy systemu budżetowego we wtorek

Warszawa, 25.07.2016 (ISBnews) - Rada Ministrów zajmie się m.in. założeniami do reformy systemu budżetowego na posiedzeniu we wtorek, 26 lipca, podała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dsgmv1m

Porządek obrad wtorkowego posiedzenia Rady Ministrów obejmuje m.in.: "założenia reformy systemu budżetowego"- podała Kancelaria.

W maju minister finansów Paweł Szałamacha informował, że resort rozpoczął pracę nad reformą tworzenia budżetu państwa w celu m.in. wprowadzenia większej przejrzystości. Ewentualne zmiany miałyby wejść w życie w 2018 r.

Wśród kolejnych punktów, nad którymi ma się skupić rząd jest również informacja o stanie zaawansowania prac nad pakietem regulacji dotyczących reformy służby zdrowia wraz z harmonogramem ich realizacji.

dsgmv1m

Rząd ma także obradować nad projektem ustawy o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dotyczącym m.in. osób, które pobrały nienależne świadczenie z ubezpieczeń społecznych, projektem ustawy o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz ustawy o świadczeniach emerytalnych, a także projektem ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

(ISBnews)

dsgmv1m

Podziel się opinią

Share
dsgmv1m
dsgmv1m