Trwa ładowanie...
d16ipnd

Sąd zatwierdził układ w postępowaniu upadłościowym Wilbo

Warszawa, 29.10.2014 (ISBnews) - Sąd zatwierdził układ z wierzycielami w postępowaniu upadłościowym Wilbo, podała spółka.
Share
d16ipnd

"Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VI Wydział Gospodarczy, stwierdził, iż zgodnie z wolą wierzycieli wyrażoną podczas głosowania w dniu 29 października br. oraz wobec braku wniesienia zarzutów, układ z wierzycielami zostaje zatwierdzony" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec października zgromadzenie wierzycieli Wilbo wyraziło zgodę na zawarcie układu w toczącym się postępowaniu upadłościowym. Do 12 listopada 2014 sąd miał wydać postanowienie o zatwierdzeniu układu, które następnie uprawomocni się.

Wilbo znajduje się w stanie upadłości układowej od marca 2013 r. Lista wierzycieli spółki zamknięta została decyzją nadzorcy sądowego 28 lutego 2014 r. W sierpniu Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ wydał postanowienie o zatwierdzeniu listy wierzytelności.

Działalność Wilbo obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza i ryb mrożonych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 1998 roku.

(ISBnews)

d16ipnd

Podziel się opinią

Share
d16ipnd
d16ipnd