Trwa ładowanie...
d3t3pqo
14-02-2017 08:32

Saturn TFI ma zgodę UOKiK na przejęcie Getback Windykacji NSFIZ

Warszawa, 14.02.2017 (ISBnews) - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Saturn TFI kontroli nad Getback Windykacji Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, podał Altus TFI.

d3t3pqo
d3t3pqo

Na początku stycznia Altus TFI podał, że zawarł z Saturn TFI umowę, której przedmiotem jest przejęcie przez Saturn TFI od Altus TFI zarządzania funduszem inwestycyjnym zamkniętym o nazwie GetBack Windykacji NSFIZ.

Umowa wejdzie w życie, jeśli do 30 czerwca 2017 r. Altus TFI dokona zmiany statutu funduszu poprzez wskazanie Saturn TFI jako towarzystwa funduszy inwestycyjnych zarządzającego funduszem oraz strony internetowej Saturn TFI jako miejsca publikacji do ogłoszeń o zmianie statutu funduszu, podano wówczas.

Altus TFI S.A. jest jednym z największych w Polsce niezależnych (tzn. niepowiązanych bezpośrednio z żadną instytucją finansową) towarzystw funduszy inwestycyjnych i jednocześnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w polskiej branży TFI. Od lipca 2014 r. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW.

(ISBnews)

d3t3pqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3pqo