Trwa ładowanie...
d2thm6i

Screen Network z grupy 4Fun Media prognozuje 1,3 mln zł EBITDA w 2016 r.

Warszawa, 14.11.2016 (ISBnews) - Screen Network - spółka zależna 4fun Media - prognozuje osiągnięcie do końca bieżącego roku przychodów ze sprzedaży na poziomie 10,4 mln zł i EBITDA na poziomie 1,3 mln zł, podało 4Fun Media.

Share
d2thm6i

Screen Network jest liderem rynku Digital Signage w Polsce, dynamicznie rozwijającej się gałęzi reklamy bezpośredniej, opartej o ekrany ulokowane w przestrzeni miejskiej, przystosowane do emitowania reklam cyfrowych (obraz ruchomy). Spółka obsługuje łącznie ok. 17 tys. nośników reklamowych o zróżnicowanej powierzchni reklamowej, począwszy od wielkoformatowych ekranów ledowych poprzez mniejsze ekrany ulokowane w sieciach sprzedaży, galeriach handlowych, lotniskach, na dworcach i stacjach paliw.

Grupa kapitałowa 4Fun Media prowadzi działalność na rynku mediów telewizyjnych i cyfrowych. Do grupy należą kanały muzyczne 4Fun.tv, TV.DISCO i mjuzik.tv oraz spółka Program, która zajmuje się kompleksowym wsparciem sprzedaży i dystrybucji kanałów telewizyjnych na rynku polskim. 4fun Media dysponuje własną, interaktywną platformą telewizyjną, która umożliwia emisję kontentu wideo w różnych formatach (telewizja, telefonia komórkowa, platformy IPTV, internet, VoD) oraz tworzenie innowacyjnych produktów i rozwiązań technologicznych, przystosowanych do cyfrowych kanałów dystrybucji.

(ISBnews)

d2thm6i

Podziel się opinią

Share
d2thm6i
d2thm6i