Trwa ładowanie...

Seniorze! W tych sklepach w godzinach 10:00-12:00 dostaniesz rabat

Od czwartku w godzinach 10:00-12:00 do sklepów na zakupy mogą przychodzić tylko seniorzy. Popularne sieci sklepów obawiają się pustych alejek, stąd przygotowały dla emerytów specjalne promocje.

Share
Seniorze! W tych sklepach w godzinach 10:00-12:00 dostaniesz rabat
d35gsni

Od czwartku zaczynają obowiązywać godziny dla seniorów, a to oznacza, że sklepy, placówki pocztowe czy apteki od 10:00 do 12:00 są otwarte tylko dla najstarszych.

Po wiosennym doświadczeniach z "godzinami dla seniorów" właściciele sklepów nie podchodzą zbyt entuzjastycznie do ponownego wdrożenia pomysłu.

d35gsni

Gdzie seniorzy kupią taniej?

Właściciele sklepów nie chcą być stratni i próbują jednak kusić seniorów, by ci w wyznaczonych godzinach przychodzili do sklepów.

Kiedy koniec kryzysu w Polsce? "Powinniśmy być dobrej myśli"

Jako pierwsza do seniorów "mrugnęła" Biedronka. W sklepie najstarsi zapłacą za wybrane produkty nawet do 30 proc. mniej.

d35gsni

Jest jednak pewien warunek. Klient musi posiadać kartę "Moja Biedronka". Tylko wtedy rabat zostanie naliczony przy kasie.

Specjalne promocje seniorzy znajdą także w Lidlu, trzeba jednak korzystać z aplikacji "Lidl Plus". Tam będzie można znaleźć specjalne kupony, z którymi emeryci zapłacą 50 proc. mniej za środki do dezynfekcji i higieny oraz połowę ceny za kiełbasę głogowską. Rabat obowiązuje tylko w czwartek, 15 października.

A co z drogeriami? Przeceny dla seniorów przygotował i Rossmann. Tutaj emeryci dostaną 10 proc. zniżki na wszystkie produkty z wyjątkiem parafarmaceutyków, alkoholu oraz mleka początkowego. Promocja obowiązuje do 31 października.

Warto przypomnieć, że wspomniane rabaty tyczą się tylko osób powyżej 60. roku życia, którzy wybiorą się do sklepu na zakupy między 10:00 a 12:00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d35gsni

Podziel się opinią

Share
d35gsni
d35gsni