Trwa ładowanie...
d1zp1au

Sfinks chce w ciągu 6 miesięcy otworzyć minimum 10 restauracji Sphinx i WOOK

16.12. Warszawa (PAP) - Sfinks Polska zamierza otworzyć co najmniej 10 restauracji Sphinx i WOOK w ciągu najbliższych 6 miesięcy - poinformowała spółka w komunikacie...

d1zp1au
d1zp1au

16.12. Warszawa (PAP) - Sfinks Polska zamierza otworzyć co najmniej 10 restauracji Sphinx i WOOK w ciągu najbliższych 6 miesięcy - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"Tych dziesięć nowych restauracji to nasz plan minimum na pierwszą połowę roku. Cały czas poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji i prowadzimy rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami, tak by ekspansja grupy nabrała tempa odpowiedniego do naszej skali" - powiedział Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska, cytowany w komunikacie.

"Jednak najbardziej dynamiczny rozwój ma przed sobą WOOK i z tą siecią wiążemy duże oczekiwania w nadchodzącym roku" - dodał.

Spółka podała, że 17 grudnia otwarta zostanie restauracja Sphinx w Galerii Malta w Poznaniu.

Kolejne nowe restauracje powstaną głównie w galeriach handlowych. Na styczeń 2010 r. przewidziano otwarcie pierwszego Sphinksa w Słupsku. Nowe restauracje Sphinx i WOOK powstaną także w Łodzi oraz na Dolnym Śląsku - w Legnicy, Opolu i Zgorzelcu. (PAP)

pam/ jtt/

d1zp1au
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zp1au