2z10
Siemiradzki na aukcji Agry-Art
Józef Brandt "Rozpędzony zaprzęg"
60.5 x 100.5 cm; olej, płótno
Cena wywoławcza: 600 000 zł
60.5 x 100.5 cm; olej, płótno
Cena wywoławcza: 600 000 zł
Podziel się opinią