Trwa ładowanie...
d1ly6fo
27-10-2016 11:17

Sklep internetowy Alma24.pl zakończył dziś działalność

Warszawa, 27.10.2016 (ISBnews) - Należące do Alma Market delikatesy internetowe Alma24.pl zakończyły dziś działalność, jak podano na witrynie sklepu.

d1ly6fo
d1ly6fo

"Uprzejmie informujemy, że 27.10.2016 Alma24.pl kończy swoją działalność. Dziękujemy Państwu za lata współpracy i zaufanie" - czytamy na stronie sklepu.

W połowie września Alma Market poinformowała, że złożyła w sądzie rejonowym wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego - postępowania sanacyjnego.

W ub. tygodniu Alma Market podało, że kwestionuje skuteczność wypowiedzenia umów kredytowych przez PKO Bank Polski i nie dokonała ich spłaty we wskazanym przez bank terminie. Wcześniej w październiku PKO BP wypowiedział umowy kredytowe Alma Market, co oznaczało obowiązek spłaty całej kwoty, która wraz z wymagalnymi odsetkami wynosi ogółem 60,88 mln zł.

Z kolei na 15 listopada zwołano walne zgromadzenie, na którym akcjonariusze Alma Market chcą zmienić zarząd i radę nadzorczą.

d1ly6fo

Grupa kapitałowa Alma Market prowadzi działalność w następujących obszarach: sprzedaż detaliczna artykułów żywnościowych, sprzedaż detaliczna odzieży i obuwia, sprzedaż hurtowa granulatów tworzyw sztucznych, folii, oraz pozostałych artykułów chemicznych w tym wyrobów z tworzyw sztucznych i chemikaliów, działalność w branży nieruchomości w zakresie obsługi nieruchomości i ich wynajmu, a także realizacji projektów deweloperskich. Spółka jest notowana na GPW od 1994 r.

(ISBnews)

d1ly6fo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ly6fo