Trwa ładowanie...
d19yhn6

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - poniedziałek

- Zarząd Echo Polska Properties, spółki będącej własnością Echo Investment oraz południowoafrykańskiego funduszu Redefine Properties, planuje wprowadzić jej akcje do obrotu na giełdy papierów wartościowych w Luksemburgu oraz Johannesburgu - podało Echo w komunikacie.

Share
d19yhn6

- Lokum Deweloper rozpoczął sprzedaż 135 lokali w etapie IIa osiedla Lokum Victoria zlokalizowanego we Wrocławiu - poinformowała spółka w komunikacie. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2017 r.

- Kurs akcji spółki JWA, która świadczy usługi informatyczne w zakresie realizacji serwisów i aplikacji, wzrósł w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 31,4 proc. do 1,8 zł.

- EMC Instytut Medyczny podpisał umowę nabycia 100 proc. akcji spółki NZOZ Zawidawie za kwotę 15,9 mln zł, skorygowaną o wartość długu netto na koniec lipca - podał EMC IM w komunikacie.

================================ * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) ================================

d19yhn6

Podziel się opinią

Share
d19yhn6
d19yhn6