Trwa ładowanie...
d33fftj
d33fftj

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - środa

- Lotos potwierdził we wtorek, że wyniki IV kw. 2014 r. będą obciążone odpisami na zapasach, wyższymi kosztami finansowymi oraz negatywnym efektem LIFO. Analitycy zwracają uwagę, że w raporcie spółki może pojawić się jeszcze odpis w segmencie upstream.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d33fftj

- Jeszcze w środę po południu mają zostać wznowione rozmowy ws. strajku w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Rozpoczną się one później niż pierwotnie planowano. Odbędą się poza Jastrzębiem-Zdrojem. Przeniesienie rozmów z siedziby JSW to efekt wcześniejszych demonstracji w tym miejscu.

- Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w grudniu 2014 roku 197.084 sztuki i było o 10,8 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

- Miraculum chce być platformą do konsolidacji rynku kosmetycznego - poinformowała Monika Nowakowska, prezes spółki. Miraculum liczy, że w 2015 r. znajdzie długoterminowego inwestora oraz cel akwizycji. Spółka chce zrolować zapadające w 2015 r. zadłużenie.

d33fftj

- BEST chce wyemitować do 350 tys. obligacji detalicznych o łącznej wartości nominalnej do 35 mln zł - poinformowała spółka w komunikatach. BEST rozważa przeprowadzenie kolejnych emisji.

- Skorygowany zysk amerykańskiej spółki farmaceutycznej Merck & Co Inc., wyniósł w IV kwartale 2014 r. 87 centów na akcję - podała spółka w raporcie kwartalnym.

- Koncern General Motors Co. zanotował w IV kwartale 2014 r. skorygowany zysk na akcję w wysokości 1,19 dolara - podała spółka w raporcie kwartalnym.

Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl.

d33fftj

Podziel się opinią

Share
d33fftj
d33fftj