Trwa ładowanie...
d7ilkgc
08-03-2016 17:40

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - wtorek

- Izba Skarbowa w Gdańsku utrzymała w mocy decyzję Urzędu Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy dotyczącą określenia zaległości podatkowych Lotosu w kwocie 112,5 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

d7ilkgc

- Wstępne studium wykonalności projektu Lublin Coal Project potwierdza zasadność i solidną ekonomię projektu - poinformowała australijska spółka wydobywcza Prairie Mining w komunikacie. Szacowany CAPEX wynosi 558 mln USD, a roczna EBITDA 348 mln USD.

- Ronson wprowadza do sprzedaży 108 lokali w III etapie poznańskiej inwestycji Młody Grunwald - podała spółka w komunikacie prasowym.

- Inter Cars spodziewa się wysokiej dynamiki sprzedaży w I kwartale tego roku i zysków nie gorszych niż w analogicznym okresie 2015 roku - poinformował podczas wtorkowej telekonferencji Krzysztof Oleksowicz, członek zarządu spółki.

- Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police chcą przeznaczyć 67,5 mln zł z zysku netto za 2015 rok na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy - poinformowała spółka w komunikacie.

d7ilkgc

- Zarząd Stalprofilu rekomenduje przeznaczenie z zysku za 2015 r. 0,7 mln zł na wypłatę dywidendy, czyli 0,04 zł na akcję - podała spółka w komunikacie.

- Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wykluczyła bezterminowo akcje spółki Cash Flow z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym na GPW oraz nałożyła na spółkę karę pieniężną w wysokości 250 tys. zł - poinformowała Komisja w komunikacie.

- Izo-Blok podpisał z funduszem SSW Industries umowę kupna 100 proc. udziałów w niemieckiej SSW PearlFoam GmbH. Kwota transakcji wyniesie 21,5 mln euro - poinformowała spółka w komunikacie.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d7ilkgc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ilkgc