Trwa ładowanie...

Sony przejmuje kolejną firmę i rozwija ofertę

Sony nabywa firmę Nevion, by wzbogacić ofertę dla telewizji i innych odbiorców o nowe rozwiązania do kompleksowej produkcji opartej na łączach IP i chmurze.

Share
Sony przejmuje kolejną firmę i poszerza ofertę
Sony przejmuje kolejną firmę i poszerza ofertę Źródło: wp.pl
d3kud4a

Jak argumentują przedstawiciele Sony, pozyskanie firmy Nevion pozwoli na tworzenie produktów lepiej zintegrowanych i zoptymalizowanych. Grupa Sony podkreśla przy okazji, że decyzja wpisuje się w strategię firmy, która opiera się na rozwijaniu technologii pozwalających m.in. na uzyskanie rozwiązań z takimi cechami, jak zdalna praca, realizm i działanie w czasie rzeczywistym.

Kolejne firmy przyłączają się do PPK. "Spodziewamy się partycypacji na poziomie 35 proc."

- Zawsze z uwagą analizujemy opinie naszych klientów i dokładamy starań, by wprowadzać innowacje przekraczające ich oczekiwania. Dzięki tej inwestycji zdalna produkcja oparta na łączach IP stanie się jednym z kluczowych obszarów naszej działalności - komentuje inwestycję Mikio Kita, wiceprezes działu Media Solutions w Sony Imaging Products & Solutions Inc.

d3kud4a

Sony przejmuje kolejną firmę i rozwija ofertę

Firma Sony regularnie dokonuje przejęć firm z poszczególnych sektorów nowych technologi, poszerzając tym samym swoją ofertę. Pod koniec zeszłego roku Sony Interactive Entertainment informował o przejęciu firmy Audiokinetic, specjalistów od dźwięku, którzy mieli przysłużyć się rozwojowi platformy PlayStation 5.

Sony Corporation to japoński producent elektroniki użytkowej i zarazem jeden z największych światowych producentów w tej branży, założony 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Communication Industry. Sony jest notowane na giełdach tokijskiej i nowojorskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3kud4a

Podziel się opinią

Share
d3kud4a
d3kud4a