Trwa ładowanie...
d5cylu8
d5cylu8

Spółka Deutsche Banku wnioskuje do UOKiK ws. nabycia Starego Browaru w Poznaniu

Warszawa, 13.10.2015 (ISBnews) - RREEF Investment z grupy Deutsche Bank złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. nabycia centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu od Fortis Nowy Stary Browar, podał Urząd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d5cylu8

Wniosek wpłynął 9 października, sprawa jest w toku, podano na stronie UOKiK.

"Zgłoszenie zamiaru koncentracji dotyczy planowanego nabycia przez RREEF Investment GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem nieruchomości stanowiącej Centrum Handlowe Stary Browar położonej w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 42, a także związanych z nią praw, od spółki Fortis Nowy Stary Browar Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu" - czytamy w komunikacie.

RREEF jest spółką zarządzającą inwestycjami w rozumieniu niemieckiej ustawy Kodeks Inwestycji Kapitałowych (KAGB) należącą do Grupy Deutsche Bank.

d5cylu8

Deutsche Bank jest uniwersalnym bankiem globalnym. Jego działalność obejmuje szeroką gamę produktów i usług w zakresie bankowości inwestycyjnej, bankowości prywatnej i komercyjnej, bankowości transakcyjnej, jak również w zakresie zarządzania aktywami oraz zarządzania majątkiem.

(ISBnews)

d5cylu8

Podziel się opinią

Share

d5cylu8

d5cylu8