Trwa ładowanie...
d2hcx6o

Spółka Mobyland podpisała list intencyjny z Polkomtelem

29.11. Warszawa (PAP) - Spółka Mobyland podpisała we wtorek list intencyjny z Polkomtelem - poinformował NFI Midas w komunikacie. Celem listu jest określenie zasad współpracy firm...
Share
d2hcx6o

29.11. Warszawa (PAP) - Spółka Mobyland podpisała we wtorek list intencyjny z Polkomtelem - poinformował NFI Midas w komunikacie. Celem listu jest określenie zasad współpracy firm przy ustalaniu szczegółów dotyczących świadczenia usług hurtowej bezprzewodowej transmisji danych w sieci eksploatowanej przez Mobyland, w paśmie 900 MHz w technologii HSPA+ oraz w paśmie 1800 MHz w technologii LTE.

"Po podpisaniu Listu Intencyjnego, przez okres jego obowiązywania, zespoły robocze Mobyland i Polkomtel będą dokonywały ustaleń dotyczących tymczasowych i docelowych szczegółów technicznych i operacyjnych współpracy między stronami. Zgodnie z postanowieniami Listu Intencyjnego Mobyland jest zobowiązany do zapewnienia Polkomtel, z dniem zawarcia Listu Intencyjnego, Usług Transmisji Danych" - podano w komunikacie.

List Intencyjny został zawarty na czas określony do 9 marca 2012 roku.

W komunikacie podano, że podpisanie listu intencyjnego stanowi kolejny krok w realizacji zaktualizowanej strategii Grupy Kapitałowej Midas. (PAP)

jtt/

d2hcx6o

Podziel się opinią

Share
d2hcx6o
d2hcx6o