Trwa ładowanie...
d3bqhgl
giełda
29-07-2009 16:27

Spółka zależna Bomi połączy się z firmą Bać-Pol

29.7.Warszawa (PAP) - Rabat Pomorze, spółka zależna od giełdowego Bomi, podpisała list intencyjny w sprawie utworzenia grupy kapitałowej z firmą Bać-Pol - podało Bomi w...

d3bqhgl
d3bqhgl

29.7.Warszawa (PAP) - Rabat Pomorze, spółka zależna od giełdowego Bomi, podpisała list intencyjny w sprawie utworzenia grupy kapitałowej z firmą Bać-Pol - podało Bomi w komunikacie.

"Treścią listu intencyjnego jest podjęcie działań przez obydwie strony z zamiarem stworzenia grupy kapitałowej, po uzyskaniu stosownej zgody UOKiK, w celu zintensyfikowania działań związanych z ich dalszym rozwojem w oparciu o synergię i poszerzanie udziału w rynku dystrybucji FMCG oraz rozwój ogólnopolskiego programu franczyzy" - napisano w komunikacie.

Poprzez współpracę strony zamierzają zintensyfikować rozwój sieci franczyzowej i osiągnąć synergię z konsolidacji zaopatrzenia.

Skala działalności tworzonej grupy kapitałowej ma pozwolić na kolejne przejęcia.

d3bqhgl

"Spółka Bać-Pol ze swoim zasięgiem geograficznym pasuje do naszej grupy. Dzięki tej fuzji osiągniemy pełne pokrycie kraju własną siecią dystrybucji, co niewątpliwie wpłynie na przyśpieszenie rozwoju naszej sieci franczyzowej" - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Andrzej Wojciechowicz, prezes Bomi.

"Połączenie z Bać-Pol S.A. jest kolejnym etapem budowy silnego podmiotu na polskim rynku handlu FMCG" - dodał. (PAP)

jru/ pam/

d3bqhgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bqhgl