Trwa ładowanie...
d42e408

Spółka zależna Emperii, Stokrotka, wypowiedziała Tradisowi umowę dystrybucyjną i umowę komisu

31.01. Warszawa (PAP) - Stokrotka wypowiedziała Tradisowi umowę dystrybucyjną i umowę komisu - poinformowała Emperia w czwartkowym komunikacie. Emperia podała, że wypowiedzenie...

Share
d42e408

31.01. Warszawa (PAP) - Stokrotka wypowiedziała Tradisowi umowę dystrybucyjną i umowę komisu - poinformowała Emperia w czwartkowym komunikacie. Emperia podała, że wypowiedzenie umów nie będzie miało negatywnych skutków finansowych dla Stokrotki, Emperii ani całej grupy kapitałowej.

"W dniu 31 stycznia 2013 roku spółka zależna Stokrotka Sp. z o.o. wypowiedziała umowę dystrybucyjną, której przedmiotem jest współpraca w zakresie dostaw i odbioru produktów FMCG oraz umowę komisu, na podstawie której dostawca nabywa wybrane produkty we własnym imieniu, ale na rachunek odbiorcy. Obie umowy zostały zawarte ze spółką Tradis" - podano w komunikacie.

"Spółka Stokrotka skorzystała z przysługującego jej prawa do rozwiązania umów z zachowaniem 6-miesięcznego okresu wypowiedzenia, który upłynie 31 lipca 2013 r." - dodano.(PAP)

mto/ ana/

d42e408

Podziel się opinią

Share
d42e408
d42e408