Trwa ładowanie...

Sportowy Lexus na miesiąc. Tak firma nagradza swoich pracowników

Warszawska firma Atman pochwaliła się na portalu Linkedin, że podarowała swojemu pracownikowi sportowego Lexusa na miesiąc. To nagroda za świetne wyniki w pracy.

Sportowy Lexus na miesiąc. Tak firma nagradza swoich pracownikówŹródło: Linked In, fot: Monika Jaśkielewicz
dhpcypa
dhpcypa

Pan Łukasz, pracownik Atmana, odebrał we wtorek kluczyki do sportowego Lexusa. Auto przejdzie na jego własność na najbliższy miesiąc.

To efekt polityki firmy, która wdrożyła akcję #FajnaFurka. Nagradza w niej pracownika za osiągnięcia zawodowe. Obecny laureat wygrał konkurencję za "wdrożenie największego projektu w historii firmy" - jak wytłumaczyła na portalu Linkedin Monika Jaśkielewicz, menedżer HR przedsiębiostrstwa.

"Lexus w wersji sport dla pracownika na miesiąc? Takie rzeczy tylko w Atmanie! Dzisiaj sportowa wersja Lexusa trafiła w ręce naszego pracownika" - napisała Jaśkielewicz.

– Pewnego dnia przyszedł do mnie Daniel Szcześniewski, nasz CEO, z pomysłem przeznaczenia naszego najlepszego samochodu na nagrodę dla pracowników. Lubimy w Atmanie celebrować momenty, więc również przy wprowadzaniu akcji #FajnaFurka zadbaliśmy o odpowiednią oprawę – powiedziała money.pl Jaśkielewicz.

dhpcypa

– Był tajemniczy trailer wysłany do wszystkich e-mailem, był pięknie opakowany samochód czekający od rana na parkingu przed wejściem na swojego nowego kierowcę i było wręczenie kluczyków przy współpracownikach. Pracownik, którzy otrzymał Lexusa na miesiąc, wdrożył największy w naszej historii projekt Cloud&IaaS. To dopiero początek akcji #FajnaFurka – już w następnym miesiącu Lexus trafi do nowego zwycięzcy – dodała Jaśkielewicz.

Przyszłość tego projektu można obserwować pod hasztagiem #FajnaFurka. Ale to nie jest jedyna ciekawa akcja motywacyjna Atmana. Menedżer HR opowiedziała nam też m.in. o akcji LIDER, w której pracownicy wyróżniają siebie nawzajem, a zwycięzca kwartału sam sobie wybiera nagrodę o wartości 5 tys. złotych.

Atman jest marką handlową polskiej spółki giełdowej ATM S.A. – notowanej na GPW od 2004 roku.

dhpcypa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhpcypa