Trwa ładowanie...
zarzadzanie
+1

Sportowy Lexus na miesiąc. Tak firma nagradza swoich pracowników

Warszawska firma Atman pochwaliła się na portalu Linkedin, że podarowała swojemu pracownikowi sportowego Lexusa na miesiąc. To nagroda za świetne wyniki w pracy.

Share
Sportowy Lexus na miesiąc. Tak firma nagradza swoich pracowników
Źródło: Linked In, Fot: Monika Jaśkielewicz
douozn3

Pan Łukasz, pracownik Atmana, odebrał we wtorek kluczyki do sportowego Lexusa. Auto przejdzie na jego własność na najbliższy miesiąc.

To efekt polityki firmy, która wdrożyła akcję #FajnaFurka. Nagradza w niej pracownika za osiągnięcia zawodowe. Obecny laureat wygrał konkurencję za "wdrożenie największego projektu w historii firmy" - jak wytłumaczyła na portalu Linkedin Monika Jaśkielewicz, menedżer HR przedsiębiostrstwa.

douozn3

"Lexus w wersji sport dla pracownika na miesiąc? Takie rzeczy tylko w Atmanie! Dzisiaj sportowa wersja Lexusa trafiła w ręce naszego pracownika" - napisała Jaśkielewicz.

– Pewnego dnia przyszedł do mnie Daniel Szcześniewski, nasz CEO, z pomysłem przeznaczenia naszego najlepszego samochodu na nagrodę dla pracowników. Lubimy w Atmanie celebrować momenty, więc również przy wprowadzaniu akcji #FajnaFurka zadbaliśmy o odpowiednią oprawę – powiedziała money.pl Jaśkielewicz.

– Był tajemniczy trailer wysłany do wszystkich e-mailem, był pięknie opakowany samochód czekający od rana na parkingu przed wejściem na swojego nowego kierowcę i było wręczenie kluczyków przy współpracownikach. Pracownik, którzy otrzymał Lexusa na miesiąc, wdrożył największy w naszej historii projekt Cloud&IaaS. To dopiero początek akcji #FajnaFurka – już w następnym miesiącu Lexus trafi do nowego zwycięzcy – dodała Jaśkielewicz.

Przyszłość tego projektu można obserwować pod hasztagiem #FajnaFurka. Ale to nie jest jedyna ciekawa akcja motywacyjna Atmana. Menedżer HR opowiedziała nam też m.in. o akcji LIDER, w której pracownicy wyróżniają siebie nawzajem, a zwycięzca kwartału sam sobie wybiera nagrodę o wartości 5 tys. złotych.

Atman jest marką handlową polskiej spółki giełdowej ATM S.A. – notowanej na GPW od 2004 roku.

douozn3

Podziel się opinią

Share
douozn3
douozn3