Trwa ładowanie...
d27m4cp

Strabag wybuduje Rezydencję Fryderyk w Warszawie za 17,5 mln zł netto

Warszawa, 21.09.2016 (ISBnews) - Strabag został wybrany przez Szmyd & Partners Sp. z o. o. Sp.k. na generalnego wykonawcę inwestycji mieszkaniowej Rezydencja Fryderyk. Wartość zlecenia to 17,5 mln zł netto.
Share
d27m4cp

Budowa obiektu o powierzchni całkowitej ok. 9 tys. m2 zostanie zakończona w styczniu 2018 r.

Rezydencja Fryderyk to siedmiokondygnacyjny budynek, składający się z 50 apartamentów oraz części handlowo-usługowej, który powstanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Fryderyka Joliot-Curie. W części podziemnej obiektu powstanie dwupoziomowy garaż z 74 miejscami parkingowymi.

W ramach prac Strabag wykona rozbiórkę istniejącego budynku przy ulicy Joliot-Curie 28, a następnie wybuduje obiekt mieszkalno-usługowy wraz z przyłączami do sieci zewnętrznych. Do zadań generalnego wykonawcy należy również zagospodarowanie terenu zewnętrznego, w tym zieleni, wykonanie ogrodzenia inwestycji i nawierzchni utwardzonych pod wjazd i chodniki.

d27m4cp

"W budownictwie kubaturowym wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania optymalizacyjne. System LEAN harmonizuje cały proces realizacji prac i synchronizuje poszczególne etapy robót. Dzięki temu zwiększamy wydajność działań, co wpływa korzystnie na czas i koszty inwestycji" - skomentował Alfred Watzl, członek zarządu Strabag Sp. z o.o., cytowany w komunikacie.

Grupa Strabag działa w Polsce od 1987 roku. Przy zatrudnieniu ok. 5 tys. pracowników, jej roczne obroty wynoszą ponad 900 mln euro.

(ISBnews)

d27m4cp

Podziel się opinią

Share
d27m4cp
d27m4cp