Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Strefa Korzyści - czyli ile można zyskać w programach partnerskich

Posiadanie konta osobistego w banku to w dzisiejszych czasach żaden luksus, lecz konieczność. To właśnie na konto trafiają nasze wypłaty, tam możemy założyć lokatę oszczędnościową, dzięki której skutecznie odłożymy pieniądze na dowolny cel, to dzięki karcie płatniczej możemy robić zakupy, nawet gdy nie mamy przy sobie gotówki.

Share
Strefa Korzyści - czyli ile można zyskać w programach partnerskich
Źródło: Materiały partnerskie, Fot: Materiały partnerskie
d175c6h

Strefa Korzyści - czyli ile można zyskać w programach partnerskich

Posiadanie konta osobistego w banku to w dzisiejszych czasach żaden luksus, lecz konieczność. To właśnie na konto trafiają nasze wypłaty, tam możemy założyć lokatę oszczędnościową, dzięki której skutecznie odłożymy pieniądze na dowolny cel, to dzięki karcie płatniczej możemy robić zakupy, nawet gdy nie mamy przy sobie gotówki. To na koncie nasze pieniądze i oszczędności życia są o wiele bezpieczniejsze niż przechowywane w domu. Nie podlega więc dyskusji, że każda dorosła osoba powinna posiadać konto w banku. Ale trzeba przyznać, że wybór banku oraz konkretnej oferty są dość trudne. Dlaczego? Otóż instytucje te prześcigają się w atrakcyjnych ofertach, mających zapewnić minimalne opłaty za prowadzenie konta, dostęp do różnych instrumentów finansowych, bankowość internetową czy możliwość korzystania z programów partnerskich i rabatowych. Do tego dochodzi bankowość wprowadzona przez operatorów komórkowych, która jest równie ciekawa i rozbudowana. Na co więc się zdecydować? Którą ofertę z tak wielu wybrać?

Programy rabatowe a Twoje konto osobiste

Nie każdy z nas posiada profesjonalną wiedzę z zakresu finansów i bankowości, niemniej każdy ma możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą poszczególnych ofert kont osobistych i zdecydowania, która będzie najkorzystniejsza. Na co zwracać uwagę? Oprócz minimalnych opłat za usługi i prowadzenie rachunku, warto szukać dodatkowych korzyści. Jedną z popularnych ofert są programy partnerskie, inaczej rabatowe. Posiadacz konta bankowego będący zapisany do programu partnerskiego ma możliwość otrzymywania informacji o promocjach i rabatach w wybranych sklepach, a także częściowy zwrot gotówki za zrobienie zakupów w którymś z tych punktów za pomocą karty płatniczej. Dotyczy to również zakupów w sklepach internetowych. Program rabatowy najczęściej dotyczy produktów z wysoką marżą, na przykład markowych perfum, wyrobów jubilerskich, sprzętu sportowego czy też e-booków. Taki program partnerski przynosi korzyści zarówno sklepom, które do nich przystępują, jak i Klientom. Operatorzy komórkowi oferujący usługi bankowe nie
są w tyle w tej kwestii. Zakładając konto osobiste na przykład w Orange Finanse możemy przystąpić do programu partnerskiego o nazwie Strefa Korzyści. Jak sama nazwa wskazuje, program ten ma nam dawać przede wszystkim korzyści.

d175c6h

Strefa Korzyści – program rabatowy w Orange Finanse

Osoby, które zakładają konto osobiste w Orange Finanse, mogą od razu we wniosku zaznaczyć opcję przystąpienia do programu partnerskiego Strefa Korzyści. Czym ona jest? To program umożliwiający otrzymywanie od banku dopasowanych do naszych potrzeb i zainteresowań ofert promocyjnych udostępnianych przez konkretnych Partnerów banku. Ponadto na nasze konto mogą trafiać częściowe zwroty za dokonane zakupy w postaci moneyback’u, bez potrzeby wpisywania jakichkolwiek kodów promocyjnych czy przedstawiania kuponów rabatowych. W ten sposób jednorazowo możemy otrzymać aż 760 złotych zwrotu. I jest to jedyny limit, jeśli chodzi o moneyback, nie istnieje suma maksymalna, jaką możemy zaoszczędzić w Strefie Korzyści. Ale jak zacząć korzystać z tego programu rabatowego, jeśli nie zdecydowaliśmy się na to podczas zakładania konta? Możemy to zrobić przez serwis transakcyjny lub aplikację mobilną Strefa Korzyści. Jest ona całkowicie bezpłatna, dopasowana do telefonów, smartfonów i tabletów oraz łatwa w obsłudze. Oprócz
korzystania z programu rabatowego, umożliwia nam też płacenie telefonem (usługa BLIK, płatności zbliżeniowe telefonem NFC), znalezienie interesujących nas ofert w pobliżu dzięki przydatnej mapie, wykonywanie szybkich przelewów na numer telefonu, doładowywanie konta telefonicznego, możliwość szybkiego wglądu w wykonane przez nas transakcje finansowe czy też sprawdzenie salda bez wpisywania PIN-u. Orange Finanse i Strefa Korzyści to doskonały przykład konta osobistego połączonego z programem partnerskim, który jest bardzo przydatny w oszczędzaniu pieniędzy nawet podczas robienia zakupów. Stojąc przed wyborem banku oraz oferty konta osobistego, warto przeanalizować zakres dostępnych usług i narzędzi, wygodę ich użytkowania, a także korzyści, jakie możemy uzyskać. Pamiętajmy, że zarządzanie domowymi finansami to poważna sprawa i tylko od nas zależy, w czyje ręce je oddamy – godne naszego zaufania czy też nie.

d175c6h

Podziel się opinią

Share
d175c6h
d175c6h