Trwa ładowanie...
d22zwyk
25-08-2016 16:20

Szałamacha: we wrześniu projekt ustawy budżetowej na 2017 r.- do Sejmu (krótka5)

We wrześniu projekt ustawy budżetowej na 2017 r. ma trafić do Sejmu - poinformował w czwartek minister finansów Paweł Szałamacha. Dodał, że do tego czasu będą jeszcze prowadzone rozmowy w Radzie Dialogu Społecznego oraz z ministerstwami.

Share
d22zwyk

"Jeszcze przed nami miesiąc, niełatwe dyskusje na Radzie Dialogu Społecznego, szereg spotkań bilateralnych, będę także rozmawiać ze wszystkimi ministrami co do tego, jakie oni mają priorytety wewnętrzne. Bo niektórzy uważają, że założone pieniądze na przykładowo jakieś inwestycje, wydatki majątkowe mogą poczekać, a woleliby zrealizować inne założenia" - powiedział Szałamacha na konferencji prasowej po czwartkowym posiedzeniu rządu. Rada Ministrów przyjęła na nim wstępny projekt ustawy budżetowej na 2017 r.

W związku z tymi rozmowami - podkreślił minister finansów - projekt będzie "dopasowywany jeszcze przez następny miesiąc z już wszystkimi ministerstwami tak, aby już we wrześniu dokument (projekt ustawy budżetowej-PAP) w pełni bezpiecznej formie trafił do parlamentu".

d22zwyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22zwyk
d22zwyk