Trwa ładowanie...

Szansa dla młodych? Rośnie liczba zatrudnionych w usługach

W międzynarodowych centrach usług w Polsce pracuje już 85 tys. przeważnie młodych ludz

Szansa dla młodych? Rośnie liczba zatrudnionych w usługachŹródło: Thinkstock
d1q66g8
d1q66g8

W międzynarodowych centrach usług w Polsce pracuje już 85 tys. przeważnie młodych ludzi. W przyszłym roku będzie ich już 100 tys. - informuje "Gazeta Wyborcza". Jeszcze osiem lat temu nie było prawie nikogo.

W naszym kraju działa już 337 centrów usług dla biznesu. W raporcie firmy Hackett Group Polska uważana jest za trzecią najlepszą lokalizację dla takich inwestycji, tuż za Indiami i Chinami.

Dlaczego Polska? Bo u nas jest wielu pracowników mówiących kilkoma językami obcymi. Ponadto mają oni dobre wykształcenie kierunkowe.

MA W międzynarodowych centrach usług w Polsce pracuje już 85 tys. przeważnie młodych ludzi. W przyszłym roku będzie ich już 100 tys. - informuje "Gazeta Wyborcza". Jeszcze osiem lat temu nie było prawie nikogo. W naszym kraju działa już 337 centrów usług dla biznesu. W raporcie firmy Hackett Group Polska uważana jest za trzecią najlepszą lokalizację dla takich inwestycji, tuż za Indiami i Chinami. Dlaczego Polska? Bo u nas jest wielu pracowników mówiących kilkoma językami obcymi. Ponadto mają oni dobre wykształcenie kierunkowe.

d1q66g8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q66g8