Trwa ładowanie...
d30z9qx
d30z9qx

Szefowa "Trójki" podała się do dymisji (aktl.)

#
dochodzi informacja o przyjęciu dymisji
#
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d30z9qx

10.03. Warszawa (PAP) - Szefowa Programu Trzeciego Polskiego Radia Paulina Stolarek-Marat podała się w czwartek do dymisji. "Dymisja była jej własną decyzją, nie zarządu i została przyjęta" - powiedziała PAP dyrektor radiowej Agencji Promocji Iwona Kostka-Kwiatkowska.

Iwona Kostka-Kwiatkowska powiedziała PAP w czwartek wieczorem, że w związku z dymisją Stolarek-Marat pełniącym obowiązki szefa Programu Trzeciego Polskiego Radia został jej dotychczasowy zastępca Szymon Sławiński.

Dyrektor radiowej Agencji Promocji zaznaczyła, że nie zna powodu dymisji szefowej radiowej "Trójki" i nie będzie jej komentować.

d30z9qx

Paulina Stolarek-Marat kierowała "Trójką" od 4 lutego.

W latach 1990-2000 pracowała w Radiu ZET - była m.in. sekretarzem redakcji i szefową działu informacji oraz redaktor naczelną rozgłośni. Od końca 2003 roku była zastępcą a potem redaktor naczelną miesięcznika "Marie Claire" (HFMC Polska). Stanowisko to zajmowała do zamknięcia magazynu pod koniec 2005 roku. Później trafiła do miesięcznika "Voyage" (Marquard Media Polska) - początkowo pracowała jako wicenaczelna, a od stycznia 2007 roku była redaktor naczelną. Tytułem kierowała do drugiej połowy 2013 roku. Współpracowała też m.in. z miesięcznikiem "Art & Business".

d30z9qx

Podziel się opinią

Share
d30z9qx
d30z9qx