Trwa ładowanie...
d1b5nyq

Szkolenia on-line w biurze i w domu

Prowadzenie sekretariatu to już nie parzenie kawy dla szefa, ale praca wielozadaniowa. Wymaga wszechstronności, świetnej komunikacji i organizacji czasu pracy. Jak zachować profesjonalizm w sekretariacie i znaleźć czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych?

d1b5nyq
d1b5nyq

Pracownicy biura na co dzień muszą sobie radzić z wieloma zadaniami. Organizują kalendarz szefa, przygotowują spotkania, ale także kontaktują się z zagranicznymi partnerami firmy. Mają mało czasu na szkolenia zawodowe i językowe. A w praktyce angielski się przydaje. Czy można pogodzić brak czasu i chęć zdobywania wiedzy?

- Dostępną dla wszystkich i skuteczną metodą podnoszenia kwalifikacji jest e-learning. Gdy mamy czas i ochotę na naukę, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Szkolenia dobieramy według własnych potrzeb i zainteresowań, bez konieczności dojazdów czy dłuższych przerw w pracy – mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

W otwartym projekcie e-learningowym Akademia PARP do wyboru są aż 34 tematy, w tym dedykowane szkolenie dla pracowników biura - „Profesjonalny sekretariat”. Dowiemy się z niego, jak zorganizować i prowadzić biuro, zadbać o właściwą komunikację i zbudować własny wizerunek w pracy.

Również osoby, które chcą szkolić swoje umiejętności językowe i poznać Office English znajdą coś dla siebie. W tym szkoleniu on-line znajdują się trzy lekcje napisane w języku angielskim. Dowiemy się z nich, jak poradzić sobie w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i korespondencyjnym w języku angielskim.

d1b5nyq

- Coraz więcej polskich małych i średnich firm współpracuje z kontrahentami zagranicznymi, z którymi najczęściej komunikują się w języku angielskim. Pracownicy sekretariatu, którzy są odpowiedzialni za kontakt telefoniczny, mailowy czy obsługę spotkań, powinni dobrze znać Office English. Dlatego moduły dotyczące komunikacji przekazują umiejętności w języku polskim i angielskim. Wystarczy trochę podszkolić swoje umiejętności, aby codzienny kontakt z językiem angielskim był łatwiejszy - dodaje Aneta Grzyb-Hejduk.

Na portalu www.akademiaparp.gov.pl znajdują się szkolenia w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

d1b5nyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b5nyq