Trwa ładowanie...
ditqf3v

Szydło: wszyscy bierzemy odpowiedzialność za dialog, idźmy w jedną stronę (krótka4)

Wszystkie strony dialogu społecznego biorą odpowiedzialność za jego efekty. Idźmy w jedną stronę - poiwedziała premier Beata Szydło w poniedziałek podczas inauguracyjnego posiedzenia Rady Dialogu Społecznego.

Share
ditqf3v

"Oczywiście będziemy się różnić sposobem realizacji, dochodzeniem do tych celów, będziemy się spierać, bo po to tu wszyscy jesteśmy. Ale ważne jest to (), że wszyscy siedzący na tej sali bierzemy odpowiedzialność za to, czy ta dyskusja i ten nasz dialog się powiedzie" - powiedziała Szydło.

Apelowała, by przyjmowane rozwiązania były jasne, proste, przejrzyste i przyjazne dla obywateli.

"Polacy chcą zmian, pokazali to w wyborach. () Chcę zaprosić wszystkich Państwa, aby te zmiany, których Polacy oczekują, a o których mówiliście tutaj - rozwój, wyższe płace, szkolnictwo zawodowe, praca dla młodych ludzi, to jest nasz wspólny cel - byśmy spróbowali to razem zrobić" - mówiła premier.

Zapewniła, że będzie szanowała ustawowe prawa związków zawodowych do wyrażania sprzeciwu. "Myśmy też z maszerowania i manifestowania wyrośli, mam nadzieję, że pójdziemy w tej manifestacji, w tym marszu wszyscy w jedną stronę i będziemy manifestować za czymś, a nie przeciwko czemuś" - podkreśliła. "Tego sobie życzmy i wierzę głęboko, że to zrealizujemy" - dodała.

ditqf3v

Podziel się opinią

Share
ditqf3v
ditqf3v