Trwa ładowanie...
d2wiugi
08-03-2017 13:53

T-Bull odnotował ponad 12 mln pobrań gry 'Moto Rider GO'

Warszawa, 08.03.2017 (ISBnews) - T-Bull odnotował ponad 12 mln pobrań gry "Moto Rider GO" w niemal cztery miesiące od premiery, podała spółka. 

d2wiugi
d2wiugi

"W wydaną na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku produkcję T-Bull zagrało już ponad 12 mln graczy na całym świecie, z przyrostem na poziomie średnio 120 tys. nowych użytkowników dziennie. 'Moto Rider GO' największym zainteresowaniem cieszy się w Brazylii, gdzie został pobrany przez prawie 2,5 mln użytkowników. To jednocześnie najszybciej zyskująca popularność produkcja studia T-Bull. Już kilka dni po premierze zajmowała ona czołowe miejsca w rankingach sklepu Google Play zarówno w Polsce, jak i na całym świecie" - czytamy w komunikacie.

"Moto Rider GO" to mobilna gra wyścigowa, w której gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli motocykli.

"W ubiegłym miesiącu komunikowaliśmy przebicie magicznej bariery 200 mln pobrań naszych aplikacji, a już teraz możemy pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Mobilna gra wyścigowa 'Moto Rider GO' podbija serca milionów graczy na całym świecie. To zdecydowanie zasługa naszego profesjonalnego zespołu, który dał z siebie wszystko, po to aby jakość rozgrywki w 'Moto Rider GO' była na jak najwyższym poziomie" - powiedział współzałożyciel studia T-Bull Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

Najwięcej pobrań gry pochodziło z Azji - 37,66%, Ameryki Południowej - 31,01% i Europy - 14,94%. Procentowy udział na pozostałych kontynentach przedstawia się następująco: Ameryka Północna - 8,62%, Afryka - 7,35%, Australia i Oceania - 0,13% oraz nieskategoryzowane - 0,29%.

d2wiugi

Twórcy najwięcej pobrań zanotowali w Brazylii, gdzie w "Moto Rider GO" zagrało już prawie 2,5 mln osób. W samej Polsce - około 130 tys. Spółka podkreśla, że w wielu krajach na całym świecie produkcja zajmowała czołowe miejsca w rankingach popularności w sklepie Google Play.

"Zawsze słuchamy głosów naszej milionowej społeczności mobilnych graczy. Efektem tego jest chociażby wydana w zeszłym tygodniu wersja gry 'Moto Rider GO' na drugą największą platformę mobilną - iOS. Dzięki temu w naszą najnowszą grę wyścigową mogą grać również posiadacze urządzeń sygnowanych logiem Apple" - dodał Fijałkowski.

"Moto Rider GO" zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki.

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 200 mln. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d2wiugi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wiugi