Trwa ładowanie...
d450o3q

T-Mobile Polska udostępnia rejestrację prepaid przez systemy bankowe

Warszawa, 10.11.2016 (ISBnews) - T-Mobile Polska udostępnił klientom prepaid możliwość rejestracji karty za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku Millennium. Już w przyszłym tygodniu zaoferuje to rozwiązanie klientom kolejnego partnerskiego banku, podał operator.
Share
d450o3q

?Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą skorzystać z kolejnego rozwiązania, które umożliwi im zarejestrowanie numeru prepaid: posiadający konto w banku Millennium, będą mogli zrobić to za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku. Operator planuje też już w przyszłym tygodniu uruchomić tę możliwość w drugim banku, a następnie w jednym z najpopularniejszych banków w Polsce" - czytamy w komunikacie.

?Rejestracja dokonywana tą drogą jest bardzo prosta, wymaga podania podstawowych danych, tj. numeru telefonu i karty SIM. Pozostałe dane system uzupełni automatycznie, a następnie prześle je w bezpieczny sposób do systemów operatora" - czytamy dalej.

T-Mobile podaje, że jako jedyny opracował specjalną aplikację, za pośrednictwem której każdy z pracowników operatora może zarejestrować numer w ciągu kilku minut.

d450o3q

?Jako pierwszy umożliwił przeprowadzenie procesu przez telefon oraz wprowadził możliwość rejestracji bezpłatnie przez kuriera (jako jedyny operator strukturalny). Wprowadził także odpowiednie funkcjonalności do swojej aplikacji self-care" - wskazano również.

Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej, podsumowano w informacji.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

(ISBnews)

d450o3q

Podziel się opinią

Share
d450o3q
d450o3q