Trwa ładowanie...

Ta praca może być przygodą życia. Potrzebni ochotnicy do wyprawy na Polską Stację Antarktyczną

Elektroników, informatyków, elektryków, ale i kucharzy potrzebuje Polska Akademia Nauk, która kompletuje zespół do 43. wyprawy antarktycznej. Na złożenie cv zostało już niedużo czasu.

Ta praca może być przygodą życia. Potrzebni ochotnicy do wyprawy na Polską Stację AntarktycznąŹródło: Facebook.com
d1okwp1
d1okwp1

Jeśli kogoś dobija monotonia codziennej pracy, właśnie ma okazję na przeżycie prawdziwej przygody. Polska Akademia Nauk kompletuje zespół, który będzie pracował w Polskiej Stacji Antarktycznej.

Rekrutacja prowadzona jest na wyprawę całoroczną oraz półroczną. Do pierwszej potrzebni są: elektronicy, informatycy (z doświadczeniem sieciowym), elektrycy oraz energetycy (do obsługi agregatów prądotwórczych i silników wysokoprężnych); mechanicy samochodowi i warsztatowi do obsługi i naprawy sprzętu jezdnego na stacji (Ursus, Ostrówek, Harvester, PTS-M, skutery śnieżne i silniki zaburtowe), obserwatorzy do monitoringu ptaków i ssaków płetwonogich, obserwatorzy do monitoringu hydrogeochemicznego, obserwatorzy do monitoringu morskiego oraz ratownicy medyczni.

Zobacz także: Stres w pracy kosztuje blisko 10 mld zł

Na krótszą wyprawę mogą się wybrać: kucharze (obsługa od 20 do 40 osób), załoga łodzi typu RiB z doświadczeniem na morzu oraz obserwatorzy do monitoringu ptaków i ssaków płetwonogich oraz monitoringu hydrologicznego.

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN zapewnia wyposażenie w odzież i sprzęt specjalistyczny oraz bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w okresie trwania wyprawy Aplikacje można wysyłać do końca stycznia. Szczegóły dostępne są w ogłoszeniu na stronie PAN.

d1okwp1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1okwp1