Poczta ściga za abonament! Wysłała już miliony wezwań
W całym kraju trwa wielka łapanka na osoby, które nie płaciły abonamentu. Całe wsie dostają wezwania do zapłaty zaległości. Jak dowiedział się Fakt, tylko w sierpniu 100 tys osób dostało wezwania od Poczty Polskiej o uregulowanie długu wraz z odsetkami.