"Umowę gazową powinni przeanalizować konstytucjonaliści"
Czy negocjowana między rządami Polski i Rosji umowa gazowa nie powinna być przed ratyfikacją zaakceptowana przez parlament i prezydenta? - zastanawia się "Nasz Dziennik". Gazeta powołuje się na opinię Janusza Kowalskiego, członka Zespołu ds. Bezpieczeństwa Energetycznego w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, według którego umowa powinna być przeanalizowana przez prawników konstytucjonalistów.