Trwa ładowanie...
d2p2p7q

Ten rzemieślnik nie podniósł cen od 20 lat!

To sensacyjne odkrycie na skalę całego kraju. Jest w Polsce miejsce, gdzie ceny zatrzymały się 20 lat temu. Jan Nabrzewski (62 l.), szklarz z Trzebiatowa (woj. zachodniopomorskie), od 1992 r. nie podniósł cen za swoje usługi.
Share
Ten rzemieślnik nie podniósł cen od 20 lat!
Źródło: Marcin Kokolus / newspix.pl, Fot: Marcin Kokolus / newspix.pl
d2p2p7q

Jan Nabrzewski prowadzi swój zakład szklarski w Trzebiatowie od 1980 r. Ceny u niego powalają na kolana: np. za szkło o wymiarach 40 x 50 cm zapłacimy jedyne 9 zł 60 gr. Sprawdzaliśmy, ile zapłacilibyśmy za to samą usługę u szklarza w Szczecinie. Takie szkło kosztuje tam aż 45 zł. To aż pięciokrotnie drożej niż w Trzebiatowie.

– Dla mnie najważniejszy jest klient. Nie chcę zdzierać z niego pieniędzy i oferuję jak najkorzystniejszą cenę. Zarabiam w miarę dobrze i wystarcza mi na utrzymanie – mówi Jan Nabrzewski.

A najważniejsze, że klienci są zadowoleni. – Za cztery szkła matowe do kuchni zapłaciłem 62 zł, to bardzo atrakcyjna cena. Gdzie indziej zapłaciłbym za takie cztery szkła około 100 zł – mówi Dariusz Koperski (42 l.).

Inni szklarze też są pełni podziwu dla cen w zakładzie Nabrzewskiego. Jak mówi Stanisław Sobczyk (58 l.), prowadzący rodzinny zakład w Szczecinie, na ceny Nabrzewskiego wpływa fakt, że mieszka w mniejszym mieście, gdzie koszty utrzymania zakładu są niższe.

Alarm! Sok malinowy bez malin!

d2p2p7q

Podziel się opinią

Share
d2p2p7q
d2p2p7q