ycipk-1q6sfh
ycipk-1q6sfh
Test WP: Majonez domowy czy ze sklepu?

Test WP: Majonez domowy czy ze sklepu?

Wielkanocny koszyk jeszcze nigdy nie był tak drogi. Sprawdziliśmy, czy można zaoszczędzić, robiąc majonez w domu.

Witam w naszej korporacyjnej kuchnRozwiń

Transkrypcja:

Witam w naszej korporacyjnej kuchni Kinga Jurga Spotykamy się bo już za kilka dni wielkanoca Wielkanocy to oczywiście majonez którego nie może zabraknąć się na A także wysyp internetowych memów fileto kto miał Pomnik majonezu w wydychanym Powietrzu Niestety jak sprawdziliśmy w money.pl okazuje się że to będą najdroższe Święta Wielkanocne w historii Tylko my postanowiliśmy Spotkać się i zobaczyć czy możemy zaoszczędzić na przykład Na tym właśnie Tak chętnie spożywane podczas Wielkanocy majonez Jak będziemy wyjdziemy w rolę ja muszę majonezu spróbujemy spróbować jego nich I kuchni również tworzącego tańszą wersję Dla porównania oczywiście kupiliśmy 3 sztuki Majonezów biorących wiodących producentów które można dostać się w polskich sklepach Kupiliśmy również składniki Których przygotujemy Leroy Sprawdzimy czy jest Trudno zrobić Takiej majonez samemu Potrzebujemy oleju roślinnego octu winnego musztardy oczywiście jajka Do smaku soli i pieprzu o czym zapomniałem O elementy dekoracyjne uczyli rzeżucha Psychodeliczny Zajączki Czy pierwszej kolejności Do Jednorazowych miseczek nalewany 350 lata będzie około 2.4 w piątek opakowania czyli prawie cała butelka na to Nie wiem czy za małe miseczki nie wziął Łyżeczka musztardy I ocet Myślę że to będzie najlepszy majonez Rozbije Ja najpierw jajko Potem wędrujemy Nie jesteśmy mistrzami kuchni to też ma znaczenie bo to wpływa oczywiście na długość tego procesu a tym samym Wyszła nam zupa majonezowa Widzę że za pierwszym razem nam nie wyszedł także podejście drugie Tak zapomniałaś o podstawowej rzeczy Rozumiem prawie blendujemy rasa i na końcu wrzucamy jajko No to okazuje się że znowu nam się nie udało zrobić tak jak trzeba więc Do trzech razy sztuka Może Sól i pieprz Bez pieprzu Skończył się Jak tam Konsystencja testuj Kinga Takie żabki tam majonez ale To kwestia czasu jaki na to pójść Czekamy ale już taki chyba nadaje Co próbujemy Próbujmy Smakuje majonez Jaka konsystencja jest taka no Mało wygodna A wyszło całkiem spoko Pierwsza próba stworzenia majonezu Za nami to teraz zróbmy coś tak Czyli Zrobimy tak na czym się jednak znamy Nie wiem czy słoiczek majonezu OK to jest koszt około czterech 5 zł jeżeli chodzi o koszyk naszych Produktów z tymi przeszliśmy aby przygotować nasz majonez to wydaliśmy około 15 zł na wszystkie produkty Najwięcej myślę że taki słoik kosztował nas około 6 zł Czyli wychodzi porównywalnie Pod kątem smaku zupełnie nie odbiega od tych które możemy kupić w sklepie Wydaliśmy porównywalnie albo nie co mnie Ja przy tym Mieliśmy tyle zabawy Ale Marcin no jako dziennikarz portalu money.pl nie zapominaj o tym że jeszcze Energii Prace pod Kupując majonez w sklepie po Tak Czekaj co musi sobie sam Oli Zobacz co czy bardziej opłaca mu się taki majonez kupić Czy przygotować samemu ale jest niestety łyżka dziegciu W tej beczce miodu to znaczy takich Świeży majonez Stety Bardzo krótki termin przydatności tak naprawdę Dietetycy nie są zgodni co do tego czy to jest tydzień czy czy 2 ale na pewno nie będzie tak długo nadawał się do spożycia Majonez kupię który ma w sobie confirm
ycipk-1q6sfh

ycipk-1q6sfh