Trwa ładowanie...
d5o414q

TVN zrywa współpracę z Legią Warszawa ze skutkiem natychmiastowym

Warszawa, 18.05.2016 (ISBnews) - Zarząd TVN podjął decyzję o zakończeniu współpracy z klubem Legia Warszawa ze skutkiem natychmiastowym w związku z incydentem na stadionie Legii Warszawa, jaki miał miejsce 8 maja, poinformował TVN.

Share
d5o414q

"Zarząd TVN S.A. niniejszym informuje, że podjął decyzję o zakończeniu wszelkich form współpracy z klubem Legia Warszawa. Decyzja zapadła w odpowiedzi na skandaliczny incydent, jaki miał miejsce na stadionie Legii Warszawa 8 maja 2016 roku, gdy kibice klubu umieścili na trybunach transparent grożący m.in. dziennikarce TVN, Monice Olejnik, powieszeniem na szubienicy" - czytamy w komunikacie.

TVN podkreślił, że nie będzie tolerować jakichkolwiek przejawów agresji wymierzonych w swoich pracowników, ani zachowań zachęcających do tak haniebnych czynów. Dodał, że nie popiera i nie chce być kojarzony z promowaniem przemocy, agresji, nienawiści i chuligaństwa. Zdecydowanie potępia również bierne podejście klubu do tej nagannej sytuacji.

Decyzja o zakończeniu dotychczasowej współpracy została podjęta ze skutkiem natychmiastowym, podsumowano komunikat.

TVN jest jedną z wiodących spółek mediowych w Polsce oferującą bezpłatne i płatne lifestylowe i rozrywkowe kanały telewizyjne, w tym m.in. TVN, TVN Style, TTV, TVN Turbo, a także wiodący całodobowy kanał informacyjny TVN24 oraz kanał informacji gospodarczych TVN24 Biznes i Świat. W 2014 roku dzięki swojej ofercie TVN zyskał największą na polskim rynku oglądalność na poziomie 22%. W połowie br. Scripps Networks Interactive przejęła TVN od ITI oraz Grupy Canal+.

(ISBnews)

d5o414q

Podziel się opinią

Share
d5o414q
d5o414q