Trwa ładowanie...

TVP jednak chce transmitować Mazurską Noc Kabaretową

Czyżby prezes Jacek Kurski przestraszył się reakcji na wycinanie z ramówki kolejnych hitów TVP? Doniesienia medialne o braku zainteresowania TVP transmisją Mazurskiej Nocy Kabaretowej w poniedziałek potwierdził jej organizator. Teraz nadawca "dementuje" te doniesienia i zapewnia, że chce transmitować nie tylko tegoroczną, ale także przyszłe edycje Mazurskiej Nocy Kabaretowej.
Share
TVP jednak chce transmitować Mazurską Noc Kabaretową
Źródło: ONS.pl
dlmnu3x

"Telewizja Polska dementuje doniesienia medialne, jakoby wycofała się z transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2017 r." - napisano w rozesłanym do mediów komunikacie TVP.

"Telewizja Polska jest otwarta, zainteresowana i przygotowana do pełnej współpracy przy wydarzeniach, związanych z polską sceną kabaretową. TVP chce transmitować tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową i serdecznie zaprasza organizatorów tego wydarzenia do współpracy w tym i następnych latach" - zapewniono.

O zainteresowaniu TVP transmi zapewnił na Twitterze także sam prezes TVP Jacek Kurski.

Przypomnijmy, że w poniedziałek przed południem Presserwis poinformował, że TVP2 nie będzie w tym roku transmitować Mazurskiej Nocy Kabaretowej, która miała odbyć się 8 lipca w Mrągowie.

dlmnu3x

Wśród gwiazd tej imprezy miał być kabaret Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Jerzy Kryszak.

Doniesienia Presserwisu potwierdził organizator Mazurskiej Nocy Kabaretowej - Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "Paka". Z nieoficjalnych informacji serwisu wirtualnemedia.pl wynika, że to "Paka" nie zgłosiła się to TVP w sprawie współpracy.

Wirtualnemedia.pl piszą też, że w 2016 roku Telewizja Polska podpisała ze Stowarzyszeniem Paka 5-letnią umowę na pierwszeństwo w przeprowadzeniu transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej w przypadku produkcji widowiska w Mrągowie.

Doniesienia o rezygnacji z transmisji imprezy kabaretowej zbiegły się z informacją o zakończeniu emisji teleturnieju "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim.

dlmnu3x

Podziel się opinią

Share
dlmnu3x
dlmnu3x