Trwa ładowanie...
dvc1z60
tvp

TVP jednak chce transmitować Mazurską Noc Kabaretową

Czyżby prezes Jacek Kurski przestraszył się reakcji na wycinanie z ramówki kolejnych hitów TVP? Doniesienia medialne o braku zainteresowania TVP transmisją Mazurskiej Nocy Kabaretowej w poniedziałek potwierdził jej organizator. Teraz nadawca "dementuje" te doniesienia i zapewnia, że chce transmitować nie tylko tegoroczną, ale także przyszłe edycje Mazurskiej Nocy Kabaretowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP jednak chce transmitować Mazurską Noc Kabaretową
(ONS.pl)
dvc1z60

"Telewizja Polska dementuje doniesienia medialne, jakoby wycofała się z transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2017 r." - napisano w rozesłanym do mediów komunikacie TVP.

"Telewizja Polska jest otwarta, zainteresowana i przygotowana do pełnej współpracy przy wydarzeniach, związanych z polską sceną kabaretową. TVP chce transmitować tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową i serdecznie zaprasza organizatorów tego wydarzenia do współpracy w tym i następnych latach" - zapewniono.

O zainteresowaniu TVP transmi zapewnił na Twitterze także sam prezes TVP Jacek Kurski.

Przypomnijmy, że w poniedziałek przed południem Presserwis poinformował, że TVP2 nie będzie w tym roku transmitować Mazurskiej Nocy Kabaretowej, która miała odbyć się 8 lipca w Mrągowie.

dvc1z60

Wśród gwiazd tej imprezy miał być kabaret Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Jerzy Kryszak.

Doniesienia Presserwisu potwierdził organizator Mazurskiej Nocy Kabaretowej - Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "Paka". Z nieoficjalnych informacji serwisu wirtualnemedia.pl wynika, że to "Paka" nie zgłosiła się to TVP w sprawie współpracy.

Wirtualnemedia.pl piszą też, że w 2016 roku Telewizja Polska podpisała ze Stowarzyszeniem Paka 5-letnią umowę na pierwszeństwo w przeprowadzeniu transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej w przypadku produkcji widowiska w Mrągowie.

Doniesienia o rezygnacji z transmisji imprezy kabaretowej zbiegły się z informacją o zakończeniu emisji teleturnieju "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim.

dvc1z60

Podziel się opinią

Share
dvc1z60
dvc1z60