Trwa ładowanie...
d2yhtru
22-10-2015 17:13

Unibep ma umowę na realizację 3 budynków mieszkalnych w Warszawie za 32,5 mln zł

Warszawa, 22.10.2015 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa trzech budynków mieszkalnych w Warszawie, podała spółka. Wynagrodzenie ryczałtowe Unibepu za wykonanie pierwszego etapu inwestycji wynosi 32,5 mln zł netto.

d2yhtru

"Przedmiotem umowy jest realizacja pierwszego etapu przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na kompleksowym wykonaniu zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi i usługami w parterze, wraz z układem komunikacyjnym i infrastrukturą techniczną, przy ul. Talarowej w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

Wynagrodzenie ryczałtowe Unibep za wykonanie inwestycji wynosi 32,5 mln zł netto, a termin realizacji robót wynosi 18 miesięcy począwszy od daty podpisania umowy, podano także.

W budynkach o wysokości od 4 do 6 kondygnacji naziemnych znajdzie się 119 mieszkań i 2 lokale usługowe. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 124 stanowiska parkingowe w garażu podziemnym pod budynkiem.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,08 mld zł w 2014 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d2yhtru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yhtru