Trwa ładowanie...
d1n4i58
02-03-2017 17:19

Unibep ma umowę ramową ws. realizacji mieszkań modułowych w Szwecji

Warszawa, 02.03.2017 (ISBnews) - Unibep ma umowę ramową na realizację mieszkań modułowych w Szwecji dla AB Botkyrkabyggen, podała spółka.

d1n4i58
d1n4i58

"Przedmiotem umowy ramowej jest wykonanie pod klucz łącznie 375 mieszkań w budynkach jedno i dwukondygnacyjnych w gminie Botkyrka w Szwecji. Inwestycja będzie realizowana zgodnie ze specyfikacją przetargową programu 'Mieszkania Modułowe 2017' oraz ABT 06 - standardem budowlanym obowiązującym w Szwecji. Szacowana całkowita wartość inwestycji wynosi ok. 112 mln zł netto" - czytamy w komunikacie.

Umowa jest jedną z trzech umów ramowych dotyczących inwestycji podpisywanych przez zamawiającego w trybie odnowionej konkurencji, co oznacza że zamawiający będzie przydzielał zamówienia poprzez zaproszenie do składania ofert na wskazane zadania wyłącznie trzem dostawcom zakontraktowanym w ramach umów ramowych, podano również.

"Oferty będą oceniane zgodnie z zasadą najniższej ceny albo najkorzystniejszej ekonomicznie oferty, przy czym ceny maksymalne określone zostały w umowie ramowej. W ramach w/w programu przewidziano wykonanie 125 mieszkań rocznie. Umowa ramowa obowiązuje do dnia 5 lutego 2020 r. Jednocześnie zamawiający jest uprawniony do przedłużenia umowy o kolejny rok" - czytamy dalej.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)

d1n4i58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n4i58